Projektowanie stron www - oQQ


Specyfika projektowania stron powoduje, że każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia do tematu. Również ceny są ustalane indywidualnie po wstępnym określeniu potrzeb i preferencji estetycznych klienta.

Cena zależy od poziomu pracochłonności projektu, od ilości stron składających się na serwis, ilości dodatkowych elementów takich jak: galeria fotografii, fromularze kontaktowe itd.  Na cenę wykonania projektu ma również wpływ to czy strona ma być statyczna, czy dynamiczna.

Podane poniżej ceny mają charakter orientacyjny i najczęściej ulegają modyfikacji po ustaleniu szczegółowych wymagań klienta:

do projektów powyżej 1300 PLN netto dodajemy gratis autorski podkład muzyczny wykonany w YAWTCH Studio.

prosta strona informacyjna: bez podstron (wizytówka) - od 250 do 420 PLN netto

- projekt graficzny
- logo
- tekst informacyjny


prosta strona informacyjna: 2 podstrony - od 390 do 750 PLN netto

- projekt graficzny
- logo
- tekst informacyjny
- mała galeria zdjęć lub formularz kontaktowy


serwis informacyjny: 4-6 podstron - od 580 do 920 PLN netto

- projekt graficzny
- logo
- tekst informacyjny
- galeria zdjęć
- formularz kontaktowy
- 4-miesięczny serwis "poinstalacyjny"


Rozbudowane serwisy: 5 i więcej podstron i dodatkowe elementy - od 850 do 1750 PLN netto

- projekt graficzny
- logo
- tekst informacyjny
- galeria zdjęć
- formularz kontaktowy
- 6-miesięczny serwis "poinstalacyjny"
- gratisowy podkład muzyczny (jeśli kwota netto przekroczy 1300 PLN)


Rozbudowane serwisy dynamiczne (systemy CMS): galerie fotograficzne, sklepy internetowe systemy portalowe: od 1150 do 2200 PLN netto

to dynamiczne strony budowane w oparciu o gotowe systemy CMS, zawierają formularze kontaktowe, galerie, systemy komentarzy, czaty i wiele innych elementów umożliwiających interakcje.Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach (4,5 słów kluczowych): od 300 do 1800 PLN netto

Cena zależy od ilości słów kluczowych (fraz) do spozycjonowanie i od wartości tych słów (od ich popularności i ilości zapytań w wyszukiwarkach). Im częściej wyszukiwarki są "pytane" o dane słowo kluczowe tym trudność spozycjonowania strony jest większa i cena również za tę usługę rośnie.
Warto zainwestować w pozycjonowanie ponieważ uzyskanie dobrej pozycji w wyszukiwarkach przekłada się bezpośrednio na ilość wizyt na stronie i nie są to wizyty osób przypadkowych, ale wizyty osób, które już wpisały odpowiednie słowa kluczowe w wyszukiwarce i wiadomo, że szukają tego co dany serwis może im zaoferować, a więc są to potencjalni klienci czy partnerzy biznesowi.
YAWTCH Studio ciągle traktuje pozycjonowanie stron internetowych jako program pilotażowy, a dzięki temu ceny są atrakcyjniejsze niż w innych pracowniach.

z a p r a s z a m y   d o   w s p ó ł p r a c y

Copyright © 2006-2009 by YAWTCH Studio
| office@yawtch.com | projektowanie stron oQQ Studio
All Rights Reserved